Відбулось різдвяне свято за участі вчительських колективів загальноосвітніх шкіл та вихователів дошкільних навчальних закладів Солонківської сільської ради

Дата: 21.01.2019 14:34

У січні ми відсвяткували первісну подію, коли Вифлеємська зоря звістила Дивну Новину всьому світові – народження Ісуса, який повертає втрачену радість кожній людині, віщує прихід у світ любові, чистоти та віри. Щороку відблиск цієї зірки запалює в наших будинках різдвяні свічі і в чистому голосі молитви будить в наших серцях віру у добро та любов.

Період різдвяних свят – це час, який всіх єднає! Свято «Возвеселімся всі разом нині!», яке відбулось цієї неділі в приміщенні Народного дому села Солонка за участі вчительських колективів загальноосвітніх шкіл та вихователів дошкільних навчальних закладів Солонківської сільської ради об’єднаної територіальної громади, проходило з метою збереження розвитку традицій нашого краю.

Оскільки українська традиція відзначення Різдвяних свят незмінно пов’язана з колядуванням, зі сцени лунали віншування та різдвяні  привітання, учасники показували сценки на біблійну тематику.  Кожен колектив намагався у своїх Різдвяних піснеспівах донести до кожного диво народження маленького Ісуса, засвідчити вміння колядувати. Свято було зігріте теплом усмішок та Божої любові.

Завдяки таким заходам ми пізнаємо наших колег і вчимося розуміти один одного, жити в гармонії.

Тому, збережімо наш скарб – наші народні звичаї та обряди, нашу щиру українську коляду, колядуючи спільно не тільки на таких святах, а й у кожній оселі.