Прощання з колядою та День соборності у Підсадках

Дата: 23.01.2019 12:38

Фото без опису100 років поспіль відзначаємо День Соборності України. Не оминула увагою цю знаменну подію і Підсадківська громада, яка гідно вшанувала 100-річчя  Акту Злуки УНР і ЗУНР.

З вітальним словом виступила директор Народного дому Надія Добуш.

Ведучі заходу здійснили екскурс в історію, вони акцентували увагу на урочистій церемонії проголошення Акту Злуки, яка відбулась 22 січня 1919 року на Софіївській площі у Києві.

Активну участь у вечорі взяли учасники сімейного дуету Марія та Володимир Огородник, їх син - заслужений діяч мистецтв драмитичного театру ім. М.Заньковецької  Огородник Орест з своєю сім’єю, Марія і Володимир Баркит, Люба і Василь Одноріг, Михайло Добуш, у їх виконанні звучали патріотичні і ліричні пісні.

День Соборності прийшов до нас одразу після Різдвяної коляди. Це є глибоко символічним, адже всі ми ще перебуваємо під магією Різдва Христового, який оновив наші душі, сповнив світлою радістю.

Тож колядки у виконанні усіх присутніх ніби перев’язали цей урочистий вечір оберегом духовності, освітили незгасним світлом Вифлеємської зірки, що горить повсякчас над Україною і оберігає нас.

Відчуття національного і духовного піднесення залишилося у серці кожного, який взяв участь у вечорі.