Україна  - єдина родина. День Соборності у Поршнянському НВК

Дата: 25.01.2019 15:49

Фото без опису                                                                                 Ми  всі одна сім?я,

Єдина ми родина –

Мільйони різних «Я»,

А разом – Україна!

Анатолій Матвійчук

У вівторок 22 січня дітки дошкільної групи Поршнянської філії I-II ступенів  прийшли до школи з  запитанням: «Що ж сьогодні за свято, що ми, учні школи та вчителі у вишиванках?»  Тож, щоб зрозуміти з якого приводу такі урочистості юні « запитайлики » разом з вихователем Чорній Марією Миколаївною подалися у подорож Україною. Дошкільнята помандрували її краєвидами та визначними місцями. Потім маленькі умільці  робили  для батьків квітки-привітання з нагоди свята. І  утворили живий ланцюг навколо карти України. Діти побажали, щоб всі жили в мирі і злагоді разом, і ніхто не зміг нас роз’єднати.