Нагородження учасників Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок весняний – 2018» з Поршнянського НВК

Дата: 27.01.2019 10:01

23 січня 2019 року відбулося нагородження учасників Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок весняний – 2018», у якому взяли участь учні 2 - 9 класів Поршнянського НВК I - II ступенів. Завдяки захоплюючим завданням, учні  продемонстрували високого рівня свої знання, здібності та навички з природничих дисциплін. Вітаємо переможців – призерів.Також подяками нагороджені були куратори конкурсу у школі: учитель біології Іванець В.М.; учитель географії Кузик І.В. та класний керівник Солодка Н.І. за найактивнішу участь класу.