В НД с. Солонка відбулось прощання з колядою

Дата: 28.01.2019 10:44
Кількість переглядів: 2095

Фото без опису У неділю, 27 січня в Народному домі села Солонка відбулось урочисте «Прощання з колядою», за участі ансамблів і солістів, учасників художньої самодіяльності Народного Дому.

Швидко промайнули Різдвяні свята, відгомоніли колядки, і з нагоди завершення свят у Солонці зібралось чимало людей аби поколядувати і пощедрувати.

Звеселяли гостей свята додаючи святкового настрою дитячі колективи , які поетичними словами та піснями  прославляли новонародженого Христа. Зі сцени лунали Різдвяні вітання, дзвінка коляда, яка була пошанована бурхливими оплесками вдячних глядачів.

Поринути в коляду, яка несе в наші душі радість дали можливість глядачам в залі гучний спів у виконанні дорослих пань - вокального ансамблю «Яворина». Також привітати громаду завітали колядники з церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Солонка.

Сподіваємось, що давній український звичай прославляти Христа в колядках проросте міцним корінням в нашій громаді і стане чудовим приводом для зустрічі наступного року.

,