10 лютого у Народному домі села Солонка відбувся концерт Галицького академічного камерного хору

Дата: 11.02.2019 14:29

Фото без опису10 лютого у Народному домі села Солонка з театралізованим дійством «Маланка» відбувся концерт за участю Галицького академічного камерного хору, художній керівник, диригент Василь Яциняк.
Щоб передати атмосферу Різдва у стінах Народного дому звучали українські старовинні та сучасні колядки, щедрівки, віншування. Захід був направду цікавим для глядача, зумів подарувати атмосферу свята та зберегти її на довше.
Глядачі щиро дякували своїми оплесками хористам, які подарували піднесений настрій кожному присутньому.