В НД с. Підсадки вшанували пам'ять «Героїв Небесної Сотні»

Дата: 19.02.2019 11:47

В Н. Д. с. Підсадки вшанували пам'ять «Героїв Небесної Сотні».  Почали із запису пісні Майдану «Пливе кача по Тисині» яка стала народним реквієм. Ведучі вечора запалили лампадки, присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв. Директор Н.Д.  Добуш Н.І. розповіла про трагічні події 20 лютого 2014 року. Саме цього дня під час Революції  Гідності найбільше загинуло активістів 104. Яких у жалобних промовах назвали «Небесною Сотнею». 104 героям Небесної Сотні присвоєне посмертно звання Героїв України наголосила Добуш Н.І.   Під час заходу звучали патріотичні пісні і вірші. Закінчився вечір пам’яті словами вірша:

Небесна сотня в вирій полетіла…

На небі спокій їх чекає вже;

І Вічна Пам`ять на землі настала.

За них ми Богу молимось лише,

Та промовляєм: Слава! Слава! Слава!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)