У Поршнянській філії І-ІІ ст.. відбувся виховний захід присвячений Героям Небесної сотні

Дата: 21.02.2019 21:48

20 лютого у Поршнянській філії І-ІІ ст.. ЗДО ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Героя України М.Паньківа Солонківської сільської ради відбувся виховний захід присвячений Героям Небесної сотні «Мій тато герой». Кузик Ірина Володимирівна, вчитель історії, розповіла  про події «Революції Гідності» та розстріл Небесної сотні. Школярі власноруч виготовили  ангеликів, що символізують  Ангеликів-пам'яті.  Діти ознайомилися  з життям та родиною Героя України Миколи Паньківа,  чиє ім'я носить наша школа. Усіх присутніх вразили  кадри, на яких видно, як загинув наш земляк…    Вічна пам'ять ГЕРОЯМ !