В НД с. Підсадки відбулася година поезії «Могутня сила духу»

Дата: 26.02.2019 12:14

«Я жива, я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!»

25 лютого в Україні відзначили 148 річницю від дня народження Лесі Українки , яка  в імені своєму ,вищим повелінням уславила Україну. З цього приводу в Н.Д. с. Підсадки відбулася година поезії «Могутня сила духу», яку підготувала директор Н.Д. с. Підсадки Добуш Н.І. разом з учасниками гуртка художнього слова. Духовна  міць властива Лесі Українці, сповнювала наснагою і її творчість. Потрібна була неабияка мужність, щоб усупереч тискові влади, писати про кривди рідного краю.

«І все-таки до тебе думка лине мій занапащений рідний краю:» Перед нами герой могутньої сили духу, будитель народної свідомості і громадянських почуттів. Нам вірші Лесі Українки є провідною зіркою у житті, вони вчать не боятися часу, а боротися, жити, творити і перемагати:- наголосила Добуш Н.І.  Діти читали вірші «Contra spem spero!» і уривки з поем «Бояриня» та драми –Феєрії  «Лісова пісня».

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)