Як уточнити свої дані у реєстрі виборців?

Дата: 27.02.2019 11:41

31 березня 2019 року призначено вибори Президента України.
Звертаємось до всіх виборців з проханням уточнити свої персональні дані,
звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців (ВВ ДРВ). Також, Ви можете перевірити інформацію про своє включення/невключення на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців ” (www.drv.gov.ua) у програмному ресурсі “Особистий кабінет виборця”.
Особливо це стосується виборців:
- які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);
- колишніх військовослужбовців строкової служби;
- громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
- громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;
- які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.
Звертаючись у ВВ ДРВ при собі необхідно мати паспорт, а у разі зміни прізвища ще й документ, що посвідчує ці зміни. Виборець, який нездатний пересуватись самостійно (НСП), може уповноважити на таке звернення іншу особу. Для присвоєння виборцю відмітки про НСП при потребі проголосувати за місцем проживання потрібно довідку з медичного закладу.
Інформація, яка потрібна виборцям, що планують змінити місце голосування на день виборів.
Для тимчасової зміни місця голосування зверніться у:
- ВВ ДРВ за своєю виборчою адресою,
- ВВ ДРВ за місцем перебування у день виборів,
- ВВ ДРВ у МЗС України для виборців, які проживають чи перебувають за межами України.
Адреси відділів можна знайти на офіційному сайті www.drv.gov.ua.
Документи, що потрібно: паспорт та довідка з місця роботи чи навчання; акт обстеження чи довідка від органів місцевого самоврядування; документ про відрядження; документ, що підтверджує право власності на житло, або про оренду житла; проїзні документи (квитки); путівка в санаторій; для осіб з Криму та тимчасово окупованих територій достатньо паспорта громадянина України.
Заяву потрібно подавати особисто не пізніше як за 5 днів до дня голосування.
Велике прохання до всіх виборців не нехтувати своїм виборчим правом та завчасно здійснювати перевірку своїх персональних даних. При потребі звертайтесь у ВВ ДРВ.

Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців у м. Пустомити: вул. Грушевського,11, другий поверх (будинок з левами), контактні телефони: 4-12-59, 227-88-96.

Також вашій увазі інструкція по тимчасовій зміні місця голосування без зміни виборчої адреси:

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)