Відбулась лекція «Що повинен знати педагог про кримінальний процес. Булінг як новела законодавства»

Дата: 27.02.2019 17:36

Сьогодні, в приміщенні Народного дому села Солонка відбулась лекція «Що повинен знати педагог про кримінальний процес. Булінг як новела законодавства» від адвоката, керуючого партнера адвокатського об’єднання «Мицик і партнери» Олега Мицика для вчительських колективів, керівників народних домів, бібліотекарів Солонківської сільської ради та усіх бажаючих, які прибули на захід.

Метою виступу стало ознайомлення учасників заходу із поняттям «булінг», його причинами, ознаками та можливими шляхами запобігання , попередження проявів жорстокості й насильства у дитячому середовищі. Навчити освітян розпізнавати ситуації булінгу та вчасно і правильно реагувати на його прояви в освітньому середовищі.

Олег Мицик розповів педагогам про негативні наслідки булінгу та звернув увагу на новації законодавства з цього приводу.

Наприкінці виступу учасники зустрічі мала змогу поставити запитання та отримати вичерпні відповіді.

Ознайомитись з презентацією можна за посиланням: https://bit.ly/2ThGAue

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)