В Солонці і Зубрі відбулись концерти пам’яті В. Івасюка

Дата: 04.03.2019 17:34

Візьми з собою мою пісню —

Я в неї щастя наспівав... В. Івасюк

З нагоди 70-ї річниці від дня народження легендарного автора, композитора, виконавця, засновника української естрадної музики, Героя України Володимира Івасюка в Народних домах сіл Солонка та Зубра 2-3 березня відбулись два концерти «Нев’януча рута» за участі учнів закладів загальної середньої освіти Солонківської сільської ради ОТГ.

Вклонитись пам’яті славетного українця прийшли небайдужі жителі громади, прихильники творчості композитора та поета.

Ведучі заходу у своїх виступах говорили про життєвий та творчий шлях композитора, славу, яку він приніс Україні.

Перед глядачами виступали учнівські колективи, представники сучасного українського мистецтва, які подарували нове народження творам національного класика. На мистецькому заході і учасники, і глядачі разом поринули в неповторний чаруючий світ української – мелодійної, солов’їної пісні.

Пройшли роки. Українська пісня й українське слово Володимира Івасюка живуть, як вогник, як неопалима купина, і хвилюють своїх слухачів. Прекрасні пісні, неповторна музика. Він писав так, як відчував, і тому його пісні були живими.

Володимир Івасюк - це ціла епоха в нашій пісенній культурі.