Павло Дворський із синами дали концерт у селі Зубра

Дата: 11.03.2019 16:12

Фото без описуУ неділю, 10 березня, у селі Зубра побував Народний артист України, естрадний співак та композитор Павло Дворський із синами Павлом та Вячеславом.

Крім уже давно відомих слухачеві пісень «Смерекова хата», «Стожари» артисти представили на розсуд глядачів народні пісні в сучасній обробці та нові пісні, актуальні за своєю тематикою в наш час. Звучала «Червона рута» Володимира Івасюка.

Зала Народного дому була заповнена глядачами, які прийшли, аби насолодитись пісенною творчістю народного артиста. Кожна композиція проникала в душу вдячних глядачів.

Також гостею концерту стала співачка, солістка Надія Верба.

По закінченню пісенного дійства усі присутні дякували за концерт та бурхливими оплесками, стоячи, проводжали артистів.

Концерт пройшов у чудовій атмосфері. Це було свято справжньої  української пісні.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)