Пустомитівська РДА запрошує підприємців на зустріч

Дата: 27.03.2019 10:10

З метою покращення зовнішньоекономічного та інвестиційного клімату у Пустомитівському районі, промоції регіону та розширення експортних можливостей суб’єктів підприємницької діяльності 29.03.2019 в 10.00 год. у приміщенні Пустомитівської районної державної адміністрації (м. Пустомити, вул. Грушевського, 35, 2-ий поверх) відбудеться зустріч із суб’єктами підприємницької діяльності, підприємствами експортерами, діючими інвесторами за участі представників департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації.
Зустріч створена для визначення проблемних питань, пошуку та надання інформації щодо потенційних партнерів та забезпечення всебічної підтримки під час здійснення підприємницької діяльності.
Запрошуємо підприємців району взяти участь у даній зустрічі!