Відбулася атестація педагогічних працівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти

Дата: 03.04.2019 14:41

Педагогічна професія – одна з найважливіших.  Завдання, які ставляться нині перед педагогічними працівниками, перш за все орієнтовані на забезпечення освітніх потреб громадян.

Саме тому, з метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу, об’єктивного оцінювання результатів професійної діяльності педагогів 3 квітня відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Солонківської сільської ради ОТГ, де було розглянуто питання відповідності займаним посадам та присвоєння кваліфікаційних категорій 17 педагогічним працівникам.

Атестації передувало вивчення системи роботи педагогів. Атестація базувалася на принципах гласності, неперервної самоосвіти та самовдосконалення.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)