Принесемо рідним молитву, а не сміття

Дата: 03.04.2019 16:38

Солонківська сільська рада просить людей не приносити штучні квіти на могили померлих. Це пов’язано з чисельними пожежами на кладовищах. Та це не єдина проблема – ця цвинтарна атрибутика не несе ніякої богословської символіки, така традиція розпочалась в радянські часи і в Європі такого немає.

Ці вироби починають шкодити екології вже з етапу виготовлення сировини для них, адже для цього використовують нафтопродукти. Левова частка пластикових квітів не потрапляє на сміттєві полігони. Зате їх палять, виділяються численні токсичні речовини, зокрема діоксини. Масштабність пластику на кладовищах зашкалює. Зрештою, ці яскраві пластикові квіти ніяк не відповідають атмосфері.

Те, чого померлі душі наших рідних, близьких, друзів від нас чекають – це молитва. Приносьте на могили її, а не сміття!

З повагою, інспектор з питань охорони навколишнього середовища та надзвичайних ситуацій Марія Пащук.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)