Благовіщення та день здоров'я у с. Підсадки

Дата: 09.04.2019 14:23

В неділю 7 квітня ми відсвяткували велике свято Благовіщення Пресвятої Богородиці і Всесвітній день здоров’я.

З цієї нагоди в Н. Д. с. Підсадки було проведено годину духовності «Благовіщення радісна звістка!»

Через Святу Богородицю Бог дарував світові нескінченну радість, яка відповідає на всі запити,прохання і прагнення віруючого розумом і серцем… Діва Марія—земна людина –стала Божою Матір’ю.

День Благовіщення є просвітленням і духовним укріпленням у вірі в Бога — зазначила директор Н. Д. Добуш Н.І.

Для будь-якої людини здоров’я—це найцінніший дар даний Богом. Проте стан нашого організму залежить не лише від щедрот Божих—дбайливо ставитись до свого організму зобов’язаний кожен з нас.

Щоб зберегти добре здоров’я та довго жити потрібно мати чисте сумління тобто жити в ласці Божій і дотримуватись здорового способу життя,наголошували учасники диспуту «Здоров’я—найцінніший скарб людини.»