В Підсадках провели майстер-клас з писанкарства

Дата: 15.04.2019 10:03

Українська писанка була і є символом життя, весняного пробудження землі, а в християнському своєму доповненні—Воскресіння Христа.

Те що розписувати яйця до свята Воскресіння Христового, чудова давня традиція, знають усі, вона невмируща тільки через те, що любов до неї передається нам генно, закладена в нашій підсвідомості і тому нема українця байдужого до неї.

В  Народному домі с. Підсадки 13 квітня було проведено директором  Добуш Н. І. майстер-клас по розпису писанок. Діти із захопленням і радістю займались розписом писанок, експериментували з кольорами та узорами. Наша українська писанка має важливе духовно-моральне значення, і це неповторне творіння належить виключно нам—українцям, тому наш звичай, нашу традицію ми повинні зберегти і передати для майбутніх поколінням.