В НД с. Підсадки відбувся круглий стіл «Українська трагедія. Біль Чорнобиля»

Дата: 02.05.2019 09:57

Фото без описуЦікаво і змістовно відбувся круглий стіл «Українська трагедія. Біль Чорнобиля» в Народному Домі  с.Підсадки.  Затамувавши подих присутні слухали розповіді директора народного дому Добуш Н.І. про жахливі наслідки Чорнобиля, що стала не тільки катастрофою ядерної енергетики,  а й подію всесвітньо-історичного значення, що відбувалась на теренах України  33 роки тому.

Учасники круглого столу ,молодь села висловлювали свої думки з приводу опромінення  невеликими дозами радіації, які викликають тривогу і агресію, впливають на здоров’я людей особливо дітей.Трагедія призвела до посилення національно демократичного руху в Україні , боротьбі проти забруднення навколишнього середовища.

Запаливши свічки вшанували пам’ять жертв Чорнобильської трагедії.