Львівська міська рада оголосила конкурс на визначення перевізника маршруту №35

Дата: 06.05.2019 21:45

Фото без опису Управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради відповідно до «Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого Постановою КМ України від 03.12.2008р. № 1081 (із змінами та доповненнями), пропонує фізичним та юридичним особам прийняти участь у конкурсі з визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування, зокрема маршруту №35 сполученням:

вул. Польова — вул. Новознесенська — вул. Механічна — вул. Б. Хмельницького — вул. В. Липинського — просп. В. Чорновола — вул. Торгова — пл. Князя Ярослава Осмомисла — вул. І. Гонти — пл. Данила Галицького — вул. Підвальна — вул. В. Винниченка — пл. Соборна — вул. І. Франка — вул. Зелена — вул. Шота Руставелі — вул. Стрийська — с. Солонка (вул. Наварійська) — вул. Стрийська — вул. Шота Руставелі — вул. Зелена — вул. І. Франка — пл. Соборна — вул. В. Винниченка — вул. Підвальна — пл. Данила Галицького — вул. І. Гонти — пл. Князя Ярослава Осмомисла — пл. Різні — просп. В. Чорновола — вул. В. Липинського — вул. Б. Хмельницького — вул. Механічна — вул. Новознесенська — вул. Польова

Кількість та клас транспортних засобів: 6 автобусів категорії М3 І класу, загальна пасажиромісткість не менше 35 пас. Інтервал руху 20−25 хв.

Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсі: 18:00 год 03.06.2019 року.
Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету: 20 червня 2019 року о 15:00 год. за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 406.

Додаткова інформація тут

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)