День Матері у Поршнянській філії І-ІІ ступенів

Дата: 13.05.2019 12:05

Фото без описуДень Матері у Поршнянській філії І-ІІ ступенів провели у вигляді і телепередач: « Сніданок з 1+1» - школярі розказували про своїх мам; « Новини» - ведучі розповіли про маму, яка народила найбільше дітей (29), про жінку, яка стала мамою у 70 років, про найбільшу новонароджену дитину і про те, що робота мами за рік оцінюється у 70000 $; «Хата на тата» - тати чесно визнали, що без дружини дуже важко; «МастерШеф» - кулінари приготували смаколики і частували матусь; «Поїхали з нами» - подорожували по світу та Україною і милувались пам‘ятниками мамам ; «Дача» - порівнювали своїх неньок з квітами ; «Х- фактор» - співали пісні про найрідніших ; «Прогноз погоди» - гарантували сонячну погоду не лише на свято, але і на весь травень.
Приємним завершенням стало слайд-шоу із фотографій матерів.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)