День матері в Липниках

Дата: 13.05.2019 19:05

12 травня в Народному домі села Липники відбулося свято «Я до тебе матусю піснею лечу».
В святі приймали участь усі творчі колективи Народного дому, у своїх номерах виливали любов та повагу до бабусь та матусь. Зі сцени лунали гарні ліричні пісні, які наспівував весь зал. Зачарував усіх своїм щирим виступом найменший учасник заходу.
На святковому дійстві з привітальним словом виступила заступник начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Солонківської сільської ради об’єднаної територіальної громади Надія Цимбаліста. Також на заході був присутній народний депутат України Микола Кадикало
Святковий настрій подарував усім присутнім багато позитивних емоцій.
День матері – це день, коли ми можемо подякувати нашим мамам за усе те добре, що вони для нас зробили та подарувати їм щастя! Тож щиро дякуємо вам за тепло, ласку, турботу, любов, за недоспані ночі й пролиті сльози, наші любі мами.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)