В Підсадках відсвяткували День матері

Дата: 13.05.2019 19:08

Фото без описуСвяткування Дня матері – чудова традиція, щоб подякувати всім матерям за турботу і любов, за їхню працю та ніжність, подарувати ще одну посмішку на їхньому обличчі. Наш народ завжди  вбачав у матері берегиню роду, спадщини, культурних цінностей, традицій та звичаїв, які вона передає своїм діткам.

12 травня в Народному домі села Підсадки відбувся святковий концерт «За все, що маю, дякую Тобі» присвячений нашим дорогим матерям.

Зі сцени лунали чудові слова привітань для мам, бабусь та всіх жінок красивою музикою та піснями, віршами.

Під керівництвом директора НД Добуш Н.І. гурт «Сонечко» Сусіда Ліза, Стасишин Вікторія, Сухацька Діана і Вітик Олена підготували святковий концерт ,який розпочався із вшанування Матері Божої.  Сусіда Ліза, Стасишин Вікторія прочитали молитву до Матері Божої. Найщиріші та найтепліші слова привітання та пісні лунали для матусь протягом усього свята.

Гучними оплесками вітали наймолодшу учасницю свята Мартусю Галамай, яка читала вірш і співала пісню про матусю.

Ведучі свята Слухацька Діана і Вітик Олена розповідали про матір,як про символ рідного дому ,рідної землі.

Привітала теплими словами матерів, подякувала за святковий концерт заступник начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Солонківської сільської ради ОТГ Надія Цимбаліста.

Присутні отримали задоволення від чудової концертної програми.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)