День вишиванки в Солонці

Дата: 16.05.2019 19:27

День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу та об'єднати українців. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.
Сьогодні, з нагоди Дня Вишиванки на спортивному майданчику ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Героя України М.Паньківа села Солонка відбувся флешмоб «Вишиванку одягай – Україну кохай» за участі вчителів, учнів школи, вихованців дитячого садочка, працівників культури, представників влади , пересічних громадян, які утворили фігуру у вигляді серця.
З вітальними словами до присутніх звернулись голова Солонківської сільської ради ОТГ Віталій Ткачук, настоятель храму Преподобної Параскеви села Зубра о.Олег Пігій, вчитель української мови та літератури Галина Охрін. Захід провела заступник начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Солонківської ОТГ Надія Цимбаліста.
На завершення флешмобу учні школи подарували усім танець під спільно виконану пісню «Моя сорочка вишивана».

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)