В Солонці відбулось свято до Дня захисту дітей

Дата: 31.05.2019 22:03

Фото без опису Сьогодні в Солонці святковою програмою привітали юних мешканців з Днем захисту дітей. З найщирішими побажаннями діточкам виступили голова Солонківської сільської ради Віталій Ткачук та начальник соціального відділу Леся Богун. Колективи художньої самодіяльності народного дому с. Солонка під керівництвом Олександри Солонинко піснями розпочали свято. Естафету підхопили аніматори, які цікавими конкурсами і забавами розважали малечу. Фокусник своїм виступом завершив святкову програму, після якої на присутніх чекав солодкий стіл.

Крім цього працівники соціального відділу завітали з гостинцями до діточок з обмеженими можливостями, які не змогли відвідати це свято.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)