В Солонці відбувся концерт гурту "Соколи"

Дата: 03.06.2019 15:57

Українська пісня… Як часто ми її чуємо? Адже пісня посідає вагоме місце у житті кожного народу, адже з її допомогою легше пережити горе, а кожну радість вона примножує.

2 червня до села Солонка прибув відомий та славний гурт «Соколи» аби представити увазі місцевих пошановувачів української пісні концертну програму «Усі ми прагнемо любові…».

Гарно, милозвучно та дуже рідно звучали  у виконанні шанованих і довгоочікуваних гостей народні пісні, пісні, написані самою Марією Шалайкевич – незмінною солісткою гурту, народною артисткою України. Її спів пронизує все єство та окрилює душу, вона відчуває пісню душею та передає її серцем.

Цього дня для солонківської публіки та гостей села звучали відомі та улюблені твори гурту.

Гарячі оплески були найбільшою нагородою "Соколам". У відповідь лідер гурту Михайло Мацялко висловив вдячність за теплий та щирий прийом.

Словом, музичне свято вдалося на славу.