Дата: 24.06.2019 11:37

Фото без опису          23 червня у селі Малечковичі відбулось відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям, яке стало можливим завдяки співпраці нашої громади з державою у рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».

З нагоди такого спортивного дійства зібралось чимало жителів громади і  почесних гостей.

Привітали жителів з цією подією в житті села  народний депутат України Богдан Дубневич, голова Солонківської сільської ради ОТГ Віталій Ткачук.

У своїх виступах вони сказали багато теплих слів, зазначивши, що відкриття спортивного майданчика є знаковою подією для села. Адже молодь бажає активно долучатись до спорту та фізично розвиватись. Тому створення умов для занять спортом дасть можливість виховувати здорову націю.

Чин освячення провів о.Василь Мудь, церемонію відкриття завершили традиційним розрізанням символічної стрічки. Цікавою була і розважальна програма, звучали пісні із побажаннями щастя, миру та злагоди в Україні.