Солонка - краще спортивне село Львівщини 2019

Дата: 28.06.2019 22:11

28 червня у селі Солонка завершились області фінальні змагання серед збірних команд сільських, селищних рад на "Краще спортивне село Львівщини - 2019" присвячені Дню Конституції України. У фінальній програмі відбулись змагання в таких видах: волейбол або міні-футбол (на вибір), настільний теніс, гирьовий спорт, перетягування канату, шахи та шашки. Серед інших, на спортивному святі були присутні начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім'як, сільський голова Солонківської ОТГ Віталій Ткачук, голова обласної організації ВФСТ "Колос" Лілія Білінська, завідувач сектору молоді та спорту Пустомитівської райдержадміністрації Євген Гладиш, голова районного ФСТ "Колос" Роман Карбівник, які побажали спортсменам проявити найкращі людські якості та у чесній боротьбі показати максимальні позитивні результати. У результаті цікавих поєдинків, при цьому у коректній боротьбі загальнокомандну першість, сьомий раз поспіль та титул "Краще спортивне село Львівщини - 2019" заслужено вибороли господарі змагань - спортсмени села Солонка. Переможці та призери особистих та командних змагань нагороджені медалями, грамотами та кубками. Вітаємо переможців!