з 1 липня підвищено розмір аліментів

Дата: 02.07.2019 12:06

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області звертає увагу на те, що з 1 липня 2019 року, збільшився розмір прожиткового мінімуму. А відтак, суми аліментів, розмір яких встановлений у відсотках до прожиткового мінімуму, також зросли і складають:

1) мінімальний розмір аліментів (50% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку) для дітей віком:

- до 6 років - 849,50 грн;

- від 6 до 18 років - 1059 грн;

2) мінімальний рекомендований розмір аліментів ( 1 прожитковий мінімум на дитину відповідного віку) для дітей віком:

- до 6 років - 1699 грн;

- від 6 до 18 років - 2118 грн;

3) максимальний розмір аліментів (10 прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку) для дітей віком:

- до 6 років - 16990 грн;

- від 6 до 18 років - 21180 грн.

Ці показники слід урахувати, зокрема, якщо із зарплати працівників потрібно утримувати аліменти не у твердій грошовій сумі, а в прив'язці до прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку.

Нагадаємо: максимальна сума допомоги на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, з 1 липня 2019 р. становить для дітей :

- віком до 6 років - 849,50 грн;

- віком від 6 до 18 років - 1059 грн.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)