В Липниках відбулось відкриття футбольного майданчика

Дата: 06.07.2019 18:30

6 липня у селі Липники відбулось урочисте відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям.

Привітали жителів з цією подією в житті села народний депутат України Богдан Дубневич, народний депутат України Микола Кадикало, голова Солонківської сільської ради ОТГ Віталій Ткачук, староста Поршнянського округу Богдан Баркит, президент футбольного клубу ветеранів (ФКВ) "Карпати" Михайло Тимків, які зазначили, що будівництво таких спортивних майданчиків дасть змогу виховувати здорову і успішну молодь, адже в здоровому тілі повинен бути здоровий дух. Чин освячення новозбудованої спортивної споруди та молебень провів настоятель храму святих апостолів Петра і Павла о.Олексій Коростіль, церемонію відкриття завершили традиційним розрізанням символічної стрічки. Гостей спортивного свята розважали танцювальними номери та піснями учасники художньої самодіяльності місцевого Народного дому. А по завершенні урочистостей настав час випробувати спортивний майданчик у дії, де провели футбольний турнір. Приємно, що у нашій громаді все більше розбудовується спортивна інфраструктура, що в свою чергу сприяє розвитку фізичної культури на селі.