Спортсмени нашої громади взяли участь у змаганнях «Схід – центр – захід разом!»-2019

Дата: 08.07.2019 20:22

Фото без опису 5-7 липня в місті Святогірськ відбулись обласні відкриті змагання серед найкращих спортсменів Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» «Схід – центр – захід разом!», де за першість боролися команди шести регіонів України: Дніпропетровщини, Донеччини, Івано-Франківщині, Луганщини, Львівщини та Полтавщини.

Учасники змагань «Схід – центр – захід разом!» виявляли кращих у шести видах спорту: армспорті, волейболі, гирьовому спорті, настільному тенісі, шахах та шашках.

У підсумку, у загальнокомандному заліку переможницею стала збірна Полтавської області, друге місце посіла команда Донецької області, третє місце – Луганська область.

Львівщину у волейболі представляла команда Солонківської ОТГ, яка зайняла 3 місце.

Результати особистих змагань команди Львівщини:
гирьовий спорт: до 90 кг: 1 місце – Володимир Андрейчук; понад 90 кг: 3 місце – Микола Михальчук
- настільний теніс, чоловіки: 2 місце – Володимир Окопний (представник Солонки); 3 місце - Марія Лев.
- шахи, шашки чоловіки: 1 місце – Олег Бойко

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)