В Народному Домі с. Підсадки відбувся захід під назвою «Щаслива родина—міцна Україна!»

Дата: 09.07.2019 12:14

Фото без опису «З родини йде життя людини»--говорить народна мудрість. Міцна родина—споконвічні цінності людського народу, а дружба, сім’я—традиційна запорука і головна умова успішності українця. З цієї нагоди 7.07.2019 року в Народному Домі с. Підсадки відбувся захід під назвою «Щаслива родина—міцна Україна!» У програмі заходів:диспут, ігри,розважальні заходи.

Багато цікавого прозвучало про невідомі сторінки минулого села, про наших предків, відомих односельчан про історію багатьох родин з уст учасників диспуту. Діти подарували присутнім гарний настрій. Наші діти—наше майбутнє. Вони продовжувачі наших традицій. Маємо надію, що молоде покоління, буде берегти згадки про своїх рідних і передадуть цю пам'ять своїм нащадкам. Чим міцнішим буде цей ланцюжок, тим міцніше буде коріння, тим міцніше стоятиме на своїй землі наш народ, наша Україна.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)