Відбулась відкрита першість Солонківської ДЮСШ з веслування на байдарках і каное

Дата: 13.07.2019 14:59

12 липня на спортивно-веслувальній базі Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відбулась відкрита першість Солонківської ДЮСШ з веслування на байдарках і каное, що зібрала на березі озера Наварія чисельних вболівальників цього яскравого дійства.
За попередніми заявками у змаганнях брали участь такі спортивні школи Львова “Веслярик”, "Україна", СДЮШОР-1, СДЮШОР-3 та Солонківська ДЮСШ
Юнаки та дівчата виборювали нагороди у вікових групах 2005-2006 р.н. та 2007 р.н. на дистанціях 100 та 200 метрів.
Повболівати за представників Солонківської ДЮСШ приїхали голова сільської ради Солонківської ОТГ Віталій Ткачук, начальниця відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Солонківської ОТГ Віталія Середа, які привітали усіх учасників змагань та побажали аби щороку до цього виду спорту долучалось все більше дітей.
Також юних спортсменів привітав голова Львівської обласної федерації веслування Володимир Милян.
За підсумками відкритої першості представники Солонківської ДЮСШ здобули такі призові місця:
І місце – Лем Олеся ( С-1, дистанція 100 метрів);
І місце – Лем Олеся (С-1, дистанція 200 метрів);
ІІ місце - Горішний Андрій (С-1, дистанція 100 метрів);
ІІІ місце - Горішний Андрій (С-1, дистанція 200 метрів).
Переможці та призери змагань нагороджені медалями.
Крім класичного веслування на байдарках і каное, усі мали змогу спостерігати справжнє видовище – перегони на човнах «Дракон»

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)