Команда "Зубра" взяла участь у змаганнях "Зорі Звитяги"

Дата: 19.08.2019 12:11

Фото без опису16 серпня у місті Яворів, розпочались відкриті обласні військово-патріотичні змагання «Зорі Звитяги», присвячені Дню Незалежності України.
Участь у змаганнях взяла команда «Зубра» Зубрянського ЗЗСО Солонківської ОТГ.
Упродовж двох днів на молодь чекали силові випробовування, зокрема підтягування на перекладині, качання пресу, віджимання від землі. Серед практичних вправ - вогнева підготовка, стрільба з пневматичної гвинтівки, розбірка-збірка зброї на час, метання ножів в мішень, домедична підготовка - накладання джгута Ейсмарха та перенесення пораненого (командна естафета).
17 серпня визначились переможці змагань.
Представники Солонківської ОТГ здобули такі нагороди, зокрема, ІІІ місце у силовій вправі, за волю до перемоги, за відмінну підготовку команди.
У результаті змагань Солонківська ОТГ здобула IV місце у відкритих обласних військово-патріотичних змаганнях «Зорі Звитяги». Дякуємо учасникам змагань та відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Солонківської ОТГ за надану підтримку.