Представники нашої громади взяли участь у поході до витоків Дністра

Дата: 19.08.2019 12:24

Фото без опису17-18 серпня поблизу села Розлуч Турківського району відбувся фізкультурно-масовий захід – похід до витоків Дністра у рамках спортивних ігор Львівщини, в якому брали участь і представники Солонківської ОТГ.
Головним завданням даного заходу є пропаганда та популяризація активного відпочинку та спортивно-оздоровчого туризму на Львівщині.
Організаторами виступили управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.
Команда нашого ОТГ успішно здійснила сходження до місця, де бере початок річка Дністер. Також брала участь у конкурсах патріотичної пісні та на найкращу туристичну страву.