В Поршні відсвяткували День Незалежності та день села

Дата: 29.08.2019 15:18

Село Поршна , яке воно красиве!
Воно одне таке на цілий світ
Поглянеш навколо-аж серце радіє
Це ти, рідний краю, це ти, моя мріє
Тут моя держава, тут моя родина
Маленька рідна батьківщина???????

Святковий концерт до 28-ї річниці Незалежності України у селі Поршна розпочався виконанням державного Гімну України. Присутніх вітав в.о. старости Поршнянського старостинського округу Солонківської ОТГ Богдан Баркит. Окрім того, нагородив жителів, які вносять безкорисливий вклад в розвиток села, його духовне та культурно-мистецьке процвітання, збереження українських традицій. Поршнян вітав церковний хор під керівництвом Марії Мандзюк, звучали патріотичні, народні та жартівливі пісні. Наймолодші жителі села з великим натхненням читали вірші про Україну, та звеселяли присутніх гуморесками. Привітати усіх зі святом прибув дівочий вокальний гурт «Вишенька» із села Липники. Жителі та гості святкувань брали участь у вікторині, пригадуючи історію села , його сумні і радісні сторінки, котру підготувала вчителька Надія Панчишин, яка вивчила не одне покоління поршнян. Родзинкою вечора стала вистава аматорів села «За двома зайцями». Захоплена публіка довго аплодувала артистам, скандуючи «молодці!» Після чого серця гостей і мешканців села захопила витончена музика віртуозів- акордеоністів гурту «Ако-Блюз». Варто зазначити , що один з учасників гурту - Микола Лахман, талановий житель Поршни. Після чого святкування довершила жива музика. Святкування пройшло у теплій і дружній атмосфері. Гомін дітвори, сміх та веселощі довкола піднімали настрій і згуртовували усіх присутніх. Такі свята об’єднують людей, тому що єдність – велика сила народу.