В народному домі с. Солонка розпочався триденний тренінг "Соціальна згуртованість. Проектна діяльність та розвиток громади"

Дата: 03.09.2019 20:13

Фото без описуСьогодні в народному домі с. Солонка розпочався триденний тренінг "Соціальна згуртованість. Проектна діяльність та розвиток громади". Цей тренінг проходить у рамках проєкту "Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей", що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Європейського Союзу, передбачає надання грантів ініціативній групі в кожній громаді розміром до 12 000 євро для впровадження проектів із соціального згуртування та залучення всіх груп населення до активної участі на рівні громади шляхом реалізації соціальних, культурних, освітніх, спортивних та інших ініціатив.