В Солонці відзначили річницю створення військової частини А2166

Дата: 06.09.2019 15:39
Кількість переглядів: 1915

Сьогодні, 6 вересня, у Народному домі села Солонка відбулись урочисті збори з нагоди відзначення чергової річниці від дня створення військової частини А2166 повітряного командування «Захід». Привітали військовослужбовців представники влади депутат Львівської ОДА Уляна Дорош, голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка, заступник голови районної ради Іван Мудрий, голова сільської ради Солонківської ОТГ Віталій Ткачук, заступник голови з гуманітарних питань Зимноводівської ОТГ Ігор Бойко, секретар ради Давидівської ОТГ Ігор Кухарський. В межах святкової церемонії кращих військовослужбовців, працівників Збройних Сил України було нагороджено відзнаками, медалями, грамотами, подяками та цінними подарунками. Святковий настрій для військовослужбовців створювали учасники колективу «Музика заради життя», команда творчих людей, об'єднаних Миколою Стріжиком, що рятує життя українською піснею.