Вихованка Солонківської ДЮСШ Олеся Лем - чемпіонка світу та призерка чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон».

Дата: 17.09.2019 13:34

Фото без опису12-15 вересня на Київському водному стадіоні (Оболонська набережна) відбувався чемпіонат світу із веслування на човнах «Дракон» ICF 2019, де у складі спортивного клубу «Отаман» виступала вихованка Солонківської ДЮСШ.
На водному стадіоні можна було побачити кращі команди з 15 країн світу, а це понад 1000 учасників із Китаю, США, Канади, Угорщини, Німеччини, Чехії, Польщі, Молдови, Швеції та інших країн, які завітали до Києва, аби продемонструвати свою майстерність і поборотися за перемогу.
У підсумку чемпіонату у скарбничці нашої вихованки звання чемпіонки світу та призерки чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон» на дистанціях – 200, 500, 2000м.
Вітаємо нашу спортсменку, бажаємо ще більше нових яскравих спортивних звершень!
Дякуємо за підготовку тренеру Роману Дмитришину та директору Солонківської ДЮСШ Володимиру Окопному.