Паломництво військовослужбовців і членів їхніх родин до Зарваниці.

Дата: 23.09.2019 14:26

Фото без опису21-22 вересня відбулося ХІ Всеукраїнське паломництво військовослужбовців і членів їхніх родин до Зарваниці, присвячене військовій родині. Гаслом цьогорічної прощі стали слова зі Святого Письма: «Я та дім мій будемо служити Господеві!» (Ісус Навин 24, 15). Організатором прощі до Зарваниці виступив Департамент військового капеланства Патріаршої курії Української Греко-Католицької церкви . Очолив паломництво керівник Департаменту – Владика Михаїл Колтун, єпископ Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ.
В цей день до Марійського духовного центру з’їхалися представники Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної пенітенціарної служби України, військовослужбовці силових структур України та члени їхніх родин, добровольці, ветерани АТО/ООС, родини загиблих воїнів, курсанти, ліцеїсти, військові капелани різних конфесій, волонтери, миряни, представники влади та громадськості. Число паломників налічувала понад дві тисячі осіб.
Серед учасників паломництва були і представники Солонківської об’єднаної територіальної громади - військовослужбовці військової частини А2166 Повітряного командування «Захід» та члени їх сімей. В підготовці паломництва від громади, активну участь взяли представники Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнсько-військового братства.
Широка програма прощі включала в себе: заупокійну Божественну Літургію за полеглими захисниками України, Хресну Дорогу, подячну молебень перед Зарваницькою іконою Божої Матері, поминальну ходу зі свічками, панахиду, виступи священників перед паломниками, духовно-мистецьку програму, Архиєрейську Божественну Літургію та багато іншого.
Учасники паломництва висловлюють щиру подяку голові Солонківської об’єднаної територіальної громади Віталію Ткачуку, начальнику відділу соціального захисту Солонківської ОТГ Лесі Богун-Курант в організації поїздки до Зарваниці.