30 вересня - професійне свято бібліотекарів

Дата: 30.09.2019 18:05

Кожного року вересень приносить для бібліотечних працівників цікаві зустрічі, неповторні відчуття, яскраві емоції та нові сподівання.
Сьогодні, у приміщенні Музею історії релігії грамотою голови обласної державної адміністрації та грамотою директора департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА відзначено бібліотекарів села Солонка Іванну Білоус та села Поршна Марію Журавську.
Грамоти за високий професіоналізм, плідну працю, вагомий внесок у розвиток бібліотечної галузі та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек вручила керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.
Прийміть найщиріші вітання та побажання за сумлінну працю. Міцного здоров’я вам, мирного неба, творчого натхнення і нехай завжди панує діалог вічного союзу «Бібліотекар-Книга-Читач».