В с. Солонка відбувся тренінг за участю працівників Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Дата: 04.10.2019 18:18

4 жовтня у приміщенні Народного дому села Солонка представники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини провели для працівників Солонківської об’єднаної територіальної громади тренінг щодо забезпечення прав людини в умовах сучасних реформ децентралізації, який відбувся з ініціативи юридичного відділу сільської ради.
Одними з головних питань, які піднімались та порушувались під час зустрічі були щодо забезпечення конституційного права людини на звернення, та здійснення парламентського контролю за дотриманням економічних і соціальних прав людини в умовах децентралізації.