Реквізити для сплати податків та зборів

Дата: 15.10.2019 15:16

З 01.10.2019 р. змінюються реквізити рахунків для сплати податків і зборів у зв’язку з їх відкриттям відповідно до вимог стандарту IBAN.

Державною казначейською службою України на виконання пункту 3 Постанови Правління Нацбанку від 28.12.2018 р. № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні» забезпечено перехід на міжнародні номери рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів).

Інформація щодо реквізитів зазначених рахунків розміщена на субсайтах територіальних органів ДПС офіційного веб-порталу ДПС у рубриці «Бюджетні рахунки».

Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету

Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету