Відбулась нарада директорів та завідувачів філій закладів загальної середньої освіти Солонківської ОТГ

Дата: 07.11.2019 10:54

6 листопада у середу відбулася нарада директорів та завідувачів філій закладів загальної середньої освіти Солонківської ОТГ з керівництвом відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту, в ході якої було презентовано нову електронну систему управління освітнім процесом у школі "Моя Школа".

Регіональний Представник Компанії "Національні Освітні Технології" Ірина Павлик люб’язно розповіла про особливості даної електронної системи як для вчителів, так і для учнів та батьків.

Окрім цього, очільниками освітнього процесу в громаді було обговорено деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників, зокрема особливості застосування на практиці норм нещодавно затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019р. Порядку підвищення кваліфікації педагогів.