Вітаємо працівників культури та аматорів народного мистецтва з професійним святом

Дата: 08.11.2019 19:14

Фото без описуПредставники Солонківської сільської ради привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва нашої громади з професійним святом.
З подякою за пророблену роботу, та побажаннями натхнення у майбутніх починаннях для присутніх директорів народних домів та бібліотекарів виступили сільський голова Віталій Ткачук, перший заступник голови Андрій Жиравецький, начальниця відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Віталія Середа, Поршнянський староста Богдан Баркит та депутатка Солонківської сільської ради Тетяна Скіп.