В Солонку прибудуть мощі апостола Андрія Первозванного

Дата: 09.11.2019 12:21

Фото без опису17 листопада 2019 року у нашій великій парафіяльній родині свято. До нашого храму прибудуть мощі святого апостола Андрія Первозванного — першого учня, покликаного на апостольське служіння Христу. Саме апостол Андрій є основоположником української Церкви. Його стопи стояли на київських кручах. Запрошуємо усіх парафіян нашої громади, жителів с. Солонка та військовослужбовців до спільної молитви перед мощами святого апостола.  Мощі святого Андрія прибудуть у Свято-Михайлівський храм, що розташований у с. Солонка, вул. Повітряна 11 ( територія військового містечка) о 9:00 год. О 9:30 год - святкова Божественна літургія. Мощі будуть перебувати у храмі до 15:00 год.