В Солонці відбувся спортивний турнір

Дата: 16.11.2019 18:42
Кількість переглядів: 1502

Фото без опису

16 листопада на території Солонківської сільської ради об’єднаної територіальної громади уже вдруге відбувся спортивний Турнір, який об’єднав змагання з міні-футболу для учасників АТО (ООС) та змагання з настільного тенісу і волейболу серед чоловічих та жіночих команд. У кожному зіграному поєдинку з кожного виду спорту усі гравці запам’ятались цікавою та напруженою боротьбою. Кожен проявив силу, витривалість та бажання перемагати. По завершенні спортивних баталій учасників привітали сільський голова Солонківської ОТГ Віталій Ткачук, начальниця відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Віталія Середа, директор Солонківської ДЮСШ Володимир Окопний, та нагородили призерів медалями та кубками.

Найсильнішими у командних протистояннях з волейболу (жінки) стали: 1 ВК «Солончанка» 2 ВК «Зубра» 3.Солоківська ДЮСШ Найсильнішими у командних протистояннях з волейболу (чоловіки) стали: 1. ВК «Зубра» 2. ВК «Солонка» 3. ВК «Освітяни» 4. ВК «Поршна» У підсумку переможцями з міні-футболу стали: 1. ФК «Полк зв’язку» 2. ФК «Бригада» 3. ФК «ЦУО» 4. Солонківська ДЮСШ Найсильнішими в настільному тенісі (учасники АТО (ООС))стали: 1. Сушко Роман 2. Червінка Тарас 3. Мисько Василь Найсильнішими в настільному тенісі (учні Солонківської ДЮСШ)стали: 1. Дубик Юрій 2. Драчук Назар 3. Зубрицький Тарас Вітаємо переможців, призерів та організаторів Змагань з успішним їх завершенням і бажаємо нових спортивних звершень!