17 листопада в Солонці і Зубрі відбулись концертні програми

Дата: 18.11.2019 12:04

Фото без опису17 листопада у Народних домах сіл Солонка та Зубра відбулось дві концертні програми «Відлуння любові», яку подарував жителям та гостям заслужений артист естрадного мистецтва України Богдан Цісінський. Захід проходив у невимушеній та теплій обстановці, де панувала атмосфера добра і радості, тематика пісень була про любов і гарно сприймалась глядачами. Пісні несли позитивні емоції та дарували гарний настрій присутнім. Кожну нову пісню глядачі вітали бурхливими оплесками. Наші пісні, то безцінні скарби, які ідуть поруч з нами все життя, огортаючи душу своїм чаруванням, дивуючи все своєю життєтворчою силою. Важко переоцінити її значення. Задушевна, розлога, проста, як усе геніальне, українська пісня вічно житиме в нашому народі. Опісля для жителів сіл презентували виставу «За двома зайцями» за мотивами комедійної п’єси українського драматурга Михайла Старицького, у виконанні аматорів сцени села Поршна. Протягом усієї вистави лунали щедрі оплески глядачів, які часто не могли стримати голосного сміху від веселої та динамічної постановки. На завершення святкового заходу слова подяки за чудовий концерт та надзвичайно веселу виставу звучали від сільського голови Солонківської ОТГ Віталія Ткачука, заступниці начальника відділу освіти, культури, туризм, молоді та спорту Надії Цимбалістої, головного лікаря КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Солонківської сільської ради Олександри Метко. Дякуємо усім артистам та організаторам за те, що подарували неймовірний настрій і створили атмосферу свята.