Пам’ятні заходи з вшанування Дня Гідності та вшанування Дня пам’яті жертв Голодомору в ЗЗСО Солонківської ОТГ

Дата: 25.11.2019 12:14

В закладах загальної середньої освіти Солонківської ОТГ відбулись пам’ятні заходи з вшанування Дня Гідності та вшанування Дня пам’яті жертв Голодомору.
Метою заходів було не тільки бажання нагадати учням про ці події у історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.
Наш священний обов’язок – зберігати в пам’яті і глибоко вшановувати наших предків, тих людей, котрі становили наше родинне дерево, єднали наступність наших родин і пішли у вічність насильницькою, мученицькою смертю!
Цим ми сильні, цим ми вірні історичній пам’яті нашого народу, цим ми впевнено дивимося у майбутнє.