Тиждень безпеки дорожнього руху в ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Героя України М.Паньківа

Дата: 25.11.2019 12:39

Тиждень безпеки дорожнього руху в ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Героя України М.Паньківа.

Класні керівники провели бесіди на тему «Безпечна дорога до школи і додому», «Ми вивчили правила дорожнього руху», «Безпека руху  під час пересування поїздом, метро, автобусом» (7 – А кл.), «Дорога любить чемних та обережних пішоходів» (1 – Б кл.), «Безпечний перехід вулиці», «Обмежена видимість на дорозі», «Правила вуличного руху» (6 – А кл.).

Переглянули відеоролик «Безпека на дорозі» (8 – Б кл.), мультфільмів: «Увага! Діти на дорозі» (1 – А кл.), «Азбука безпеки на дорозі» (1 – Б кл.).

У 7 – Б класі – тренінг з правил дорожнього руху «Знаки вивчай – правила знай». Конкурс – гра «До нас завітав «Світлофор Моргайко» (1 – А кл.), ситуативно – рольова гра «Твоя безпека», конкурс міні – творів на тему : «Правил дорожніх дотримуйсь завжди, щоб не було ані травм, ні біди».

Виготовлення леп буку «Дорожні знаки» (1 – А кл.), виставка малюнків на задану тематику, круглі столи «Причини небезпечних ситуацій на дорозі та їх наслідки».